AMM Robot

Zrobotyzowana obsługa CNC

Wykorzystanie w produkcji tokarek, frezarek lub innych urządzeń z zakresu obróbki materiałów zapewnia precyzyjne wytwarzanie nawet najbardziej skomplikowanych kształtów. Robotyzacja obsługi maszyn CNC przyczynia się do wzrostu efektywności oraz jakości wykonanych produktów. Nasza firma projektuje i integruje zrobotyzowane stanowiska  do obsługi różnego rodzaju pras oraz obrabiarek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie dostarczać Klientom rozwiązania dostosowane do profilu ich produkcji. Zajmujemy się również serwisowaniem i naprawami pogwarancyjnymi.

Obsługa CNC bywa niebezpieczna, dlatego szczególny nacisk w swoich projektach kładziemy na różnego rodzaju zabezpieczenia softwarowe i mechaniczne, aby zapewnić operatorom wysoki poziom bezpieczeństwa oraz usprawnić proces produkcji. Oferowane przez nasz stanowiska zawsze wyposażone są w certyfikowane ogrodzenie bezpieczeństwa. W konstrukcji znajdują się nadzorowane drzwi serwisowe, które umożliwiają dostęp do maszyny. Stanowiska mogą być również wyposażone w  bariery fotoelektryczne, zabezpieczające przed nieautoryzowanym wejściem do strefy pracy robota.

Nasza firma zajmuje się nie tylko projektowaniem i tworzeniem rozwiązań, ale oferuje również pomoc w ich wdrożeniu. Roboty są wyposażone w intuicyjne systemy sterowania i przyczyniają się do wzrostu ergonomiczności pracy operatorów.