AMM Robot

Zrobotyzowane stanowiska spawalnicze

Podstawą produkcji w wielu przypadkach jest wytwarzanie wysokiej jakości wyrobów. Robotyzacja spawania sprawia, że w wykonywanych pracach możliwe jest osiągniecie większej precyzji i powtarzalności. Ograniczenie czynnika ludzkiego wyklucza najczęściej pojawiające się błędy. Stworzone na bazie naszych projektów stanowiska i linie spawalnicze posiadają niezbędne usprawnienia, decydujące o większej efektywności produkcji.

Nasza firma dostarcza również roboty, dzięki którym możliwa jest automatyczna paletyzacja. Podstawowym zadaniem urządzeń jest przygotowanie produktów do transportu. Sprzęt wyposażony jest w funkcje, które umożliwiają odpowiednie zabezpieczenie towarów oraz nadanie palecie właściwego kształtu. W rezultacie stanowiska zrobotyzowane zapewniają niższy koszt zarówno magazynowania, jak i samego transportu.

W ofercie posiadamy również korzystne rozwiązania dla firm opierających swoją produkcję na urządzeniach CNC. Nasze projekty pozwalają na szybszą obróbkę detali. Robotyzacja obsługi CNC to oszczędność kosztów przy równoczesnym wzroście efektywności.

Już dziś zadbaj o jakość swoich wyrobów oraz zadowolenie Klientów i postaw na sprawdzone rozwiązania!